Новости События Общее

Склад Савета

Склад Савета БДПУ па стане на жнівень 2019 г.

прадстаўніцтва рэктарата

  1. Жук Аляксандр Іванавіч – рэктар, старшыня Савета;
  2. Копцева Святлана Іванаўна – першы прарэктар;
  3. Зелянкевіч Валерый Міхайлавіч – прарэктар па вучэбнай рабоце;
  4. Макоўчык Аляксандр Васільевіч – прарэктар па вучэбнай рабоце;
  5. Торхава Ганна Васільеўна – прарэктар па навуковай рабоце;
  6. Юшчык Андрэй Аляксандравіч – прарэктар;

прадстаўніцтва арганізацый − заказчыкаў кадраў

  1. Апраніч Таццяна Валянцінаўна – начальнік упраўлення па адукацыі Мінаблвыканкама;
  2. Кіндзірэнка Марыя Станіславаўна – старшыня камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама;

прадстаўніцтва прафесарска-выкладчыцкага корпусу

  1. Анцыпіровіч Вольга Мікалаеўна − дэкан факультэта дашкольнай адукацыі;
  2. Вабішчэвіч Іван Аляксандравіч - старшыня Пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі работнікаў БДПУ;
  3. Бакуновіч Мілана Фёдараўна – загадчык кафедры псіхалагічнага забеспячэння прафесійнай дзейнасці;
  4. Васілец Сяргей Іванавіч – дэкан фізіка-матэматычнага факультэта;
  5. Дзьякаў Дзмітрый Рыгоравіч – дырэктар Інстытута псіхалогіі;
  6. Дзятко Дзмітрый Васільевіч – загадчык кафедры мовазнаўства і лінгвадыдактыкі філалагічнага факультэта (вучоны сакратар Савета);
  7. Ждановіч Наталля Уладзіміраўна – дэкан факультэта пачатковай адукацыі;
  8. Захарына Юлія Юр’еўна − загадчык кафедры тэорыі і методыкі выкладання мастацтва факультэта эстэтычнай адукацыі;
  9. Ігнатовіч Вія Генадзьеўна − загадчык кафедры педагогікі і псіхалогіі пачатковай адукацыі факультэта пачатковай адукацыі;
  10. Кабачэўская Святлана Міхайлаўна – начальнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва;
  11. Казлова-Казырэўская Ала Леанідаўна – дацэнт кафедры хіміі факультэта прыродазнаўства;
  12. Касовіч Аляксандр Валер’евіч – дэкан гістарычнага факультэта;
  13. Каспяровіч Аляксандр Мікалаевіч – дэкан факультэта фізічнага выхавання;
  14. Лабанаў Аляксандр Паўлавіч - прафесар кафедры ўзроставай і педагагічнай псіхалогіі факультэта сацыяльна-педагагічных тэхналогій;
  15. Люты Анатоль Міхайлавіч − прафесар кафедры гісторыі Беларусі і славянскіх народаў гістарычнага факультэта;
  16. Мартынава Вера Васiльеўна – дэкан факультэта сацыяльна-педагагічных тэхналогій;
  17. Навуменка Наталля Уладзіміраўна – дэкан факультэта прыродазнаўства;
  18. Паздзеева Таццяна Васільеўна - загадчык кафедры агульнай і дашкольнай педагогікі факультэта дашкольнай адукацыі;
  19. Пазняк Аляксандра Валянцінаўна − начальнік цэнтра развіцця педагагічнай адукацыі;
  20. Рыжыкава Ірына Іванаўна – дэкан факультэта эстэтычнай адукацыі;
  21. Салаўёва Наталля Генадзьеўна - загадчык кафедры медыка-біялагічных асноў фізічнага выхавання факультэта фізічнага выхавання;
  22. Сарока Кацярына Мікалаеўна − загадчык кафедры карэкцыйна-развіваючых тэхналогій Інстытута інклюзіўнай адукацыі;
  23. Собаль Валерый Раманавіч - загадчык кафедры фізікі і методыкі выкладання фізікі фізіка-матэматычнага факультэта;
  24. Старычонак Васіль Дзянісавіч – дэкан філалагічнага факультэта;
  25. Строгая Юлія Віктараўна – начальнік цэнтра арганізацыйна-метадычнага забеспячэння адукацыйнай дзейнасці;
  26. Хітрук Вера Валер’еўна – дырэктар Інстытута інклюзіўнай адукацыі;
  27. Шасцітка Ірына Уладзіміраўна – дырэктар ІПК і П;
  28. Якавенка Сяргей Уладзіміравіч – дэкан факультэта даўніверсітэцкай падрыхтоўкі;

прадстаўніцтва студэнтаў

  1. Багушэвіч Дар’я Андрэеўна − студэнтка Інстытута інклюзіўнай адукацыі;
  2. Брэзгіна Ангеліна Яўгенаўна − студэнтка факультэта дашкольнай адукацыі;
  3. Давыдоўскі Аляксандр Валер’евіч – студэнт гістарычнага факультэта;
  4. Дымкова Вольга Мікалаеўна - старшыня Пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі студэнтаў БДПУ;
  5. Карнаушанка Наталля Аляксандраўна − студэнтка факультэта сацыяльна-педагагічных тэхналогій;
  6. Лапацінскі Павел Уладзіміравіч – студэнт філалагічнага факультэта (старшыня студэнцкага савета БДПУ);
  7. Макей Юлія Аляксандраўна – студэнтка фізіка-матэматычнага факультэта;
  8. Рокашава Валянціна Аляксандраўна − студэнтка факультэта фізічнага выхавання;
  9. Рукава Ганна Аляксандраўна - студэнтка факультэта эстэтычнай адукацыі;
  10. Серабракоў Юрый Вітальевіч − студэнт факультэта прыродазнаўства;
  11. Урбан Ціхан Уладзіміравіч − студэнт Інстытута псіхалогіі;
  12. Харонжа Паліна Сяргееўна − студэнтка факультэта пачатковай адукацыі.
Расскажи друзьям: Склад Савета
Контакты

Председатель Совета:

т. 226-40-20

Заместитель председателя Совета:
т. 226-56-23

Ученый секретарь Совета:
т. 200-82-53, 327-80-44

Палажэнне аб Савеце

План работы

Рашэнні

Інфармацыя